Targi Rehabilitacja 2021 w Łodzi

7-9 października 2021. Stoisko nr 1

Już 7 października (w czwartek) rozpoczną się najważniejsze targi rehabilitacyjne w środkowej Europie. Targi Rehabilitacja w Łodzi będą trwały trzy dni do 9 października. Odwiedzane są przede wszystkim przez specjalistów ze środowiska lekarzy i fizjoterapeutów, a także przedstawicieli placówek medycznych, ośrodków odnowy biologicznej czy sanatoriów. To głównie z myślą o nich organizowane są wydarzenia towarzyszące targom: konferencje, seminaria, prezentacje i warsztaty.

Co pokaże METRUM CRYOFLEX?

METRUM CRYOFLEX zaprezentuje najnowocześniejsze i najbardziej zaawansowane rozwiązania do krioterapii miejscowej, presoterapii oraz elektroterapii, ultradźwięków, fali uderzeniowej czy diatermii. Na naszym stoisku będziecie mogli zapoznać się z aparatami i i poznać odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące danych terapii.

CRYO-T Elephant Mini w nowej odsłonie!

Na najbliższych targach zaprezentujemy nową odsłonę aparatu do krioterapii miejscowej CRYO-T Elephant Mini. 

Fizjoterapeuta Kadry Skoczków Narciarskich
- Łukasz Gębala będzie na Was czekał na stoisku MC!

W dniu 8 października w godzinach od 11.00 do 16.00 na stoisku METRUM CRYOFLEX będzie gościł Łukasz Gębala, Fizjoterapeuta Kadry Skoczków Narciarskich.

Będzie mogli dowiedzieć się

  • jak wygląda jego codzienna praca,
  • z jakimi kontuzjami borykają się skoczkowie i jak sobie z tym radzi,
  • jak przygotowuje zawodowych sportowców do treningu i zawodów,
  • a co najważniejsze będziecie mogli liczyć na porady, wskazówki, rozmowę, a być może także na pamiątkowe zdjęcie.

Wykład na żywo prosto z Japonii

7 października o godzinie 12:00 odbędzie się wykład online pod tytułem: HV with high and low frequency (Elektrostymulacja wysokonapięciowa o niskich i wysokich częstotliwościach)

Wykład zostanie wygłoszony przez Daigo Yoshida, Deputy Director japońskiej firmy ITO Corporation – cenionego na całym świecie producenta aparatów do fizjoterapii.

Na uczestników czeka teoria oraz pokazy praktyczne, podczas których będzie można zadawać pytania. Wykład będzie tłumaczony na język polski.

Copy link
Powered by Social Snap