XX Jubileuszowy Kongres Dermatologii Estetycznej i Anti-Aging 8-10.03.2019

8-10.03.2019

Wysokospecjalistyczne lasery MC na Kongresie w Warszawie.

Już 8-10 marca 2019 odbędzie się jubileuszowy XX Kongres Dermatologii Estetycznej i Anti-Aging w Warszawie. Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych jak co roku organizuje spotkanie dla Lekarzy, którzy swoją karierę zawodową związali z tą niezwykle prężnie rozwijającą się dziedziną medycyny. Jest to największe i najważniejsze wydarzenie w tej branży. 

Starannie przygotowywany program obejmuje zarówno zagadnienia teoretyczne, jak również pokazy technik zabiegowych. Wysoki poziom merytoryczny zapewniają wykłady najlepszych specjalistów z kraju i ze świata. 

To 3-dniowe spotkanie będzie okazją nie tylko do spotkań branżowych i pogłębiania wiedzy teoretycznej, ale także umożliwi zapoznanie się z najnowszymi rozwiązaniami dla chirurgii laserowej firmy METRUM CRYOFLEX, wykorzystywanymi w codziennej praktyce lekarskiej.

Subskrybuj newsletter

Wyślij
Administratorem Państwa danych osobowych jest METRUM CRYOFLEX Sp. z o.o., Sp. K., z siedzibą ul. Zielna 29, 05-082 Blizne Łaszczyńskiego. Państwa dane osobowe będą przetwarzane dla celów marketingowych.
Newsletter subscription

Send
The controller of your personal data is Metrum CryoFlex Sp. z o. o. Sp. K. with its registered office Blizne Łaszczyńskiego, ul. Zielna 29, 05-082 Stare Babice. Your personal data will be processed in the marketing purposes.