Zarząd

Prezes Zarządu
Wiesław Brojek

Sekretariat
Tel: +48 22 3313 750
Tel: +48 22 3313 830
E-mail: biuro@metrum.com.pl

Manager Biura Zarządu
Edyta Brojek

Tel: +48 508-245-118
E-mail: edyta.brojek@metrum.com.pl

Dział Jakości

Pełnomocnik ds. Systemu Zarządzania Jakością
Wioletta Karolska
Tel: +48 22 4600 392
Kom: +48 508 661 016
E-mail: wioletta.karolska@metrum.com.pl

Dział Finansowy

Dyrektor Finansowy
Iwona Oliszewska
Tel: +48 22 3313 831
E-mail: iwona.oliszewska@metrum.com.pl

Dział Sprzedaży Polska

Dyrektor Sprzedaży Krajowej
Sylwester Siejka
Tel: +48 22 3313 750
Kom: +48 512 103 707
E-mail: sylwester.siejka@metrum.com.pl

Product Manager – lasery medyczne
Jakub Janiec
Kom: +48 518 473 817
E-mail: jakub.janiec@metrum.com.pl

Przedstawicielstwa Regionalne:

Warszawa, Lublin, Białystok: Regionalny Kierownik Sprzedaży
Mirosław Bingoraj
Województwa: Mazowieckie, Lubelskie, Podlaskie
Kom: +48 508 661 114
E-mail: miroslaw.bingoraj@metrum.com.pl

Kraków, Kielce, Rzeszów, Katowice: Regionalny Kierownik Sprzedaży
Piotr Mrowiec
Województwa: Małopolskie, Świętokrzyskie, Podkarpackie
Kom: +48 508 661 089
E-mail: piotr.mrowiec@metrum.com.pl

Gdańsk, Szczecin, Olsztyn: Regionalny Kierownik Sprzedaży
Marcin Michalski
Województwa: Pomorskie, Zachodniopomorskie, Warmińsko-Mazurskie
Kom: +48 514 946 183
E-mail: marcin.michalski@metrum.com.pl

Poznań, Bydgoszcz, Łódź: Regionalny Kierownik Sprzedaży
Wojciech Dudzik
Województwa: Wielkopolskie, Kujawsko-Pomorskie, Łódzkie
Kom: +48 502 327 947
E-mail: wojciech.dudzik@metrum.com.pl

Wrocław, Opole, Zielona Góra: Regionalny Kierownik Sprzedaży
Magdalena Sadowska
Województwa: Opolskie, Dolnośląskie, Lubuskie
Kom: +48 501 631 536
E-mail: magdalena.sadowska@metrum.com.pl

Dział Obsługi Klienta

Kierownik Działu Obsługi Klienta
Małgorzata Pawłowska
Tel: +48 22 3313 765
E-mail: malgorzata.pawlowska@metrum.com.pl

Specjalista ds. Sprzedaży/Przetargi
Łukasz Pietrzak
Tel: +48 22 3313 752
Kom: +48 512 362 743
E-mail: lukasz.pietrzak@metrum.com.pl

Koordynacja, Nadzór Administracyjny, Informacja 
Danuta Bielecka
Tel: +48 22 3313 834
Kom: +48 505 358 999
E-mail: danuta.bielecka@metrum.com.pl

Dział Eksportu

Dyrektor Sprzedaży Zagranicznej
Edmund Kiełbasa
Tel: +48 22 3313 839
Kom: +48 505 145 238
E-mail: edmund.kielbasa@metrum.com.pl

Sales & Marketing Manager
Magdalena Dołowa
Tel: +48 22 3313 756
+48 504 963 745
E-mail: magdalena.dolowa@metrum.com.pl

Sales & Marketing Manager 
Andriy Pyrozhko
Tel: +48 22 3313 756
Kom. +48 507 739 804
E-mail:export@metrum.com.pl

Export Manager
Michał Stępniak
Tel: +48 22 3313 756
Tel: +48 505 604 871
E-mail:michal.stepniak@metrum.com.pl

Dział Produkcji

Dyrektor Produkcji
Grzegorz Szymanowicz
Tel: +48 22 4600 392
Kom: +48 507 739 706
E-mail:grzegorz.szymanowicz@metrum.com.pl

Dział Prac Badawczo-Rozwojowych

Dyrektor R&D
Konrad Wójtowicz
Kom: +48 502 327 874
E-mail: konrad.wojtowicz@metrum.com.pl

Dział Serwisu

Kierownik Serwisu
Włodzimierz Józwik
Kom.: +48 502 940 080
E-mail: wlodzimierz.jozwik@metrum.com.pl

Administrator Serwisu
Magdalena Grzegorczyk
tel: +48 22 4600 396
e-mail: serwis@metrum.com.pl
magdalena.grzegorczyk@metrum.com.pl

Serwis aparatów do kriochirurgii (Cryo-S, Cryo-S Electric, Cryo-S Classic, Cryo-S mini), aparatów do krioterapii zasilanych CO2 (Cryo-T, Cryo-T 2, Cryo-T Duo)

Specjalista ds. Serwisu
Władysław Ciorapiński
tel.: +48 22 4600 390
tel.: +48 500 064 839

Krzysztof Olszewski
tel.: +48 22 4600 390
tel.: +48 500 064 839
e-mail: krzysztof.olszewski@metrum.com.pl

Serwis aparatów do kriochirurgii Cryo-S Electric 2, aparatów do krioterapii zasilanych LN2 serii Cryo-T Elephant, aparatów do krioterapii Cryo-T Cooler, aparatów do terapii ozonem ATO-3.
Rafał Cichoń
tel: +48 508 660 904
e-mail: rafal.cichon@metrum.com.pl

Serwis sond kriochirurgicznych do aparatów serii Cryo-S
Mariusz Matwij
tel. +48 507 131 771
e-mail: mariusz.matwij@metrum.com.pl

Serwis aparatów do presoterapii serii BOA
Jerzy Szymański
tel: +48 508 661 151

Serwis kriokomór serii Arctica
Borislaw Panić
tel: +48 504 304 907

Serwis laserów
Paweł Kowalski
tel: +48 22 3313 754

Dział Zakupów

Kierownik Działu Logistyki i Zakupów

Rafał Wudarczyk
Tel: +48 22 4600 391
Kom: +48 508 660 924
E-mail:rafal.wudarczyk@metrum.com.pl

Dział IT

IT Manager

Grzegorz Janiszewski
Tel: +48 22 3313 753
Kom: +48 501 335 795
E-mail: info@metrum.com.pl