Zarząd

Prezes Zarządu
Wiesław Brojek

Sekretariat
Tel: +48 22 3313 750
Tel: +48 22 3313 830
E-mail: biuro@metrum.com.pl

Manager Biura Zarządu
Edyta Brojek

Kom: +48 508 245 118
E-mail: edyta.brojek@metrum.com.pl

Członek Zarządu
Małgorzata Pawłowska

Tel: +48 22 3313 765
E-mail: malgorzata.pawlowska@metrum.com.pl

Członek Zarządu
Edmund Kiełbasa

Tel: +48 22 3313 839
Kom: +48 505 145 238
E-mail: edmund.kielbasa@metrum.com.pl

Członek Zarządu
Iwona Oliszewska

Tel: +48 22 3313 831
E-mail: iwona.oliszewska@metrum.com.pl

Dział Jakości

Pełnomocnik ds. Systemu Zarządzania Jakością
Adam Mickiewicz
Tel: +48 22 4600 392
Kom: +48 797 489 080
E-mail: adam.mickiewicz@metrum.com.pl

Dział Finansowy

Dyrektor Finansowy
Iwona Oliszewska
Tel: +48 22 3313 831
E-mail: iwona.oliszewska@metrum.com.pl

Dział Sprzedaży Polska

Dyrektor Sprzedaży Krajowej
Sylwester Siejka
Tel: +48 22 3313 750
Kom: +48 512 103 707
E-mail: sylwester.siejka@metrum.com.pl

Product Manager – lasery medyczne
Jakub Janiec
Kom: +48 518 473 817
E-mail: jakub.janiec@metrum.com.pl

Przedstawicielstwa Regionalne:

Warszawa, Lublin, Białystok: Regionalny Kierownik Sprzedaży
Mirosław Bingoraj
Województwa: Mazowieckie, Lubelskie, Podlaskie
Kom: +48 508 661 114
E-mail: miroslaw.bingoraj@metrum.com.pl

Kraków, Kielce, Rzeszów, Katowice: Regionalny Kierownik Sprzedaży
Marek Andruszkiewicz
Województwa: Małopolskie, Świętokrzyskie, Podkarpackie, Śląskie
Kom: +48 508 661 089
E-mail: marek.andruszkiewicz@metrum.com.pl

Gdańsk, Szczecin, Olsztyn: Regionalny Kierownik Sprzedaży
Marcin Michalski
Województwa: Pomorskie, Zachodniopomorskie, Warmińsko-Mazurskie
Kom: +48 514 946 183
E-mail: marcin.michalski@metrum.com.pl

Poznań, Bydgoszcz, Łódź: Regionalny Kierownik Sprzedaży
Wojciech Dudzik
Województwa: Wielkopolskie, Kujawsko-Pomorskie, Łódzkie
Kom: +48 502 327 947
E-mail: wojciech.dudzik@metrum.com.pl

Wrocław, Opole, Zielona Góra: Dyrektor Sprzedaży Krajowej (czasowo)
Województwa: Opolskie, Dolnośląskie, Lubuskie
Kom: +48 501 631 536
E-mail: sylwester.siejka@metrum.com.pl

Dział Obsługi Klienta

Kierownik Działu Obsługi Klienta
Łukasz Pietrzak
Tel: +48 22 3313 752
Kom: +48 512 362 743
E-mail: lukasz.pietrzak@metrum.com.pl

Manager Biura
Danuta Bielecka
Tel: +48 22 3313 834
Kom: +48 505 358 999
E-mail: danuta.bielecka@metrum.com.pl

Dział Obsługi Klienta
Katarzyna Pałaszewska
Tel: +48 22 3313 765
Kom: +48 797 489 176
E-mail: katarzyna.palaszewska@metrum.com.pl

Dział Eksportu

Dyrektor Sprzedaży Zagranicznej
Michał Stępniak
Tel: +48 22 3313 756
Kom: +48 505 604 871
E-mail:michal.stepniak@metrum.com.pl

Sales & Marketing Manager 
Andriy Pyrozhko
Tel: +48 22 3313 756
Kom. +48 507 739 804
E-mail:export@metrum.com.pl

Export Manager
Beata Svianticka
Tel: +48 519 682 306
Tel: +370 601 06 919
E-mail: beata.sv@metrum.com.pl

Dział Produkcji

Dyrektor Produkcji
Rafał Pyzel
Tel: +48 22 4600 392
Kom: +48 502 327 874
E-mail: rafal.pyzel@metrum.com.pl

Dział Prac Badawczo-Rozwojowych

Dyrektor R&D
Artur Prokopiuk
Kom: +48 507 316 393
E-mail: artur.prokopiuk@metrum.com.pl

Dział Serwisu

Kierownik Serwisu
Dariusz Gajewski
Tel: +48 22 4600 390
Kom: +48 500 064 839
E-mail: dariusz.gajewski@metrum.com.pl

Recepcja Serwisu
Beata Bartkiewicz
Tel: +48 22 4600 396
Kom: +48 515 734 502
E-mail: serwis@metrum.com.pl

Serwis aparatów do kriochirurgii (CRYO-S, CRYO-S Electric, CRYO-S Classic, CRYO-S Mini), aparatów do krioterapii zasilanych CO2 (CRYO-T, CRYO-T 2, CRYO-T Duo) i sond do kriochirurgii

Dariusz Gajewski
Tel: +48 22 4600 390
Kom: +48 500 064 839
E-mail: dariusz.gajewski@metrum.com.pl

Krzysztof Olszewski
Tel: +48 22 4600 390
Kom: +48 500 064 839
E-mail: krzysztof.olszewski@metrum.com.pl

Serwis aparatów do krioterapii zasilanych LN2 serii CRYO-T Elephant, aparatów do krioterapii CRYO-T Cooler, aparatów do terapii ozonem ATO-3.
Kamil Grądzik
Kom: +48 508 660 904
E-mail: kamil.gradzik@metrum.com.pl

Serwis kriokomór serii ARCTICA
Witold Mizio
Kom: +48 518 740 824
E-mail: kriokomory@metrum.com.pl

Serwis laserów i aparatów z serii BOA
Paweł Kowalski
Kom: +48 508 661 061

Dział Zakupów

Kierownik Działu Logistyki i Zakupów

Rafał Wudarczyk
Tel: +48 22 4600 391
Kom: +48 508 660 924
E-mail: rafal.wudarczyk@metrum.com.pl

Dział IT

IT Manager

Grzegorz Janiszewski
Tel: +48 22 3313 753
Kom: +48 501 335 795
E-mail: info@metrum.com.pl

Copy link
Powered by Social Snap