O nas

Jesteśmy silnym światowym producentem sprzętu do krioterapii stosowanego w chirurgii i rehabilitacji.

Działamy na tym rynku od 1992 roku.

To doświadczenie, wspierane najnowocześniejszymi technologiami i posiadanym zapleczem badawczo-rozwojowym, poparte współpracą z instytucjami medycznymi, pozwala nam tworzyć i oferować sprzęt medyczny o najwyższej jakości, spełniający najostrzejsze wymogi bezpieczeństwa.

Działalność prowadzimy w dwóch naszych obiektach:

Marker
ul. Kolejowa 16 A
05-092 Łomianki
dyrekcja, marketing, sprzedaż, magazyn.
Marker
ul. Zielna 29
05-082 Blizne Łaszczyńskiego
produkcja, serwis, dział R&D

Proces wytwarzania wyrobów, jego dostawy do użytkowników jak i świadczony serwis prowadzimy zgodnie z systemami zarządzania jakością ISO-9001 i ISO-13485.

Wraz z ciągłym postępem wiedzy medycznej tworzymy sprzęt, dzięki któremu możliwe jest skuteczne leczenie wielu pacjentów. W naszej ofercie znajdują się aparaty medyczne naszej produkcji jak kriochirurgia, krioterapia, terapia ozonem, masaż uciskowy, lasery kosmetyczne i chirurgiczne. Jesteśmy jedynym polskim producentem medycznych laserów wysokiej mocy!

Wszystkie nasze produkty spełniają wymogi Europejskiej Dyrektywy Medycznej MDD/93/42/EEC, ustawy o wyrobach medycznych, posiadają znak CE i obejmują szeroką ofertę sprzętu medycznego, który pozwala wyposażyć gabinety ginekologiczne, dermatologiczne, chirurgiczne, okulistyczne, rehabilitacyjne, fizykoterapeutyczne, inne gabinety specjalistyczne, przychodnie publiczne i prywatne.

Stałymi partnerami handlowymi w sprzedaży eksportowej naszych produktów są firmy z ponad 20 krajów świata. W nasz sprzęt wyposażonych jest wiele klinik, szpitali i gabinetów w Europie, Ameryce czy Azji.

Nasi pracownicy, na których profesjonalizmie zawsze możecie polegać, są do Waszej dyspozycji. Doświadczeni menedżerowie, konstruktorzy, handlowcy, pracownicy serwisu dołożą najwyższej staranności, aby oczekiwania klientów zostały w maksymalnym stopniu spełnione.