CRYO-T Elephant – aparat do krioterapii miejscowej LN2

CRYO-T Elephant

Wybierz sprawdzone rozwiązanie do kriostymulacji miejscowej używane przez tysiące specjalistów na świecie.

 
Szybki start

Szybki START pozwala na rozpoczęcie pracy tuż po włączeniu urządzenia. W krótkim czasie aparat generuje zimno między -110°C -160°C wymagane do skutecznego wykonania zabiegu. Żądaną temperaturę osiąga się 1 minutę po naciśnięciu przycisku START.

Bezpieczny i skuteczny

Ergonomiczna, wygodna w trzymaniu dysza wyposażona jest dodatkowo w dwa wskaźniki laserowe, które umożliwiają określenie optymalnej odległości dyszy od pola zabiegowego.

Oszczędność nawet 40%

Aparat dostępny jest w dwóch specjalnie opracowanych technologiach: grzałkowej i pneumatycznej. Obydwie technologie zapewniają wysokie oszczędności zużycia czynnika chłodzącego, sięgające w przypadku technologii pneumatycznej nawet 40%.

Do -160° C

Dzięki zastosowaniu azotu jako środka chłodzącego temperatura zabiegowa wynosi nawet -160° C.

Opatentowany wąż kriogeniczny

Aparat wyposażony jest w opatentowany wąż kriogeniczny o niespotykanym dotąd komforcie, łatwości użytkowania i pełnej swobodzie ruchów.

Wysokiej jakości materiał izolacyjny zastosowany wewnątrz rury kriogenicznej zapobiega jej zamarzaniu.

 

Szybki i bezpieczny
zabieg

Czas zabiegu w jednym obszarze ciała wynosi od 30 sekund do 5 minut, na twarzy od 2 do 3 minut. Pacjenci ze zwiększoną tkanką tłuszczową lub mięśniową mogą wymagać wydłużenia zabiegu do 10 minut.

Właściwa aplikacja zimna leży w doświadczeniu i wiedzy lekarza/terapeuty oraz dokładnej i stałej obserwacji reakcji tkanek poddawanych działaniu zimna. Wbudowane w aparacie systemy takie jak czujnik temperatury skóry, wskaźnik pola zabiegu i właściwej odległości dyszy zwiększają bezpieczeństwo zabiegu.

Dysza zwiększająca bezpieczeństwo

Dysza w aparacie CRYO-T Elephant została opracowana tak, aby zmaksymalizować bezpieczeństwo pacjenta. O zachowanie odpowiedniej odległości dba laserowy wskaźnik pola zabiegowego, a o utrzymanie bezpiecznej temperatury skóry, wbudowany czujnik.

Specyfikacja

  • Pobór mocy: 230V
  • Czynnik chłodzący: LN2
  • Temperatura zimnego strumienia: do -160°C
  • Regulacja intensywności strumienia: 5 poziomów
  • Ekran: kolorowy LCD 6″
  • Dostępna pojemność zbiornika: 50 l lub 35 l
  • Wskaźnik poziomu czynnika chłodzącego: wbudowany
  • Dysza: tradycyjna lub z laserowym celownikiem i pomiarem temperatury skóry
Dzięki naszej współpracy z SIEMENS FINANCE masz możliwość uzyskania pożyczki medycznej w 15 minut bez wychodzenia z gabinetu. Realizacja planów jeszcze nigdy nie była tak prosta!

Skorzystaj z przycisku „Zapytaj o finansowanie” na górze strony, bądź skontaktuj się z wybranym przedstawicielem ze swojego regionu i dowiedz się więcej. Znajdź właściwego przedstawiciela >>>

Specjalizacje

Produkty

Copy link
Powered by Social Snap