CRYO-T Elephant Mini – aparat do krioterapii miejscowej LN2

CRYO-T Elephant Mini

Sprawdzone, ekonomiczne rozwiązanie do krioterapii miejscowej do ośrodków SPA i gabinetów rehabilitacyjnych.

Szybki start

Szybki START pozwala na rozpoczęcie pracy tuż po włączeniu urządzenia. W krótkim czasie aparat generuje zimno między -110°C -160°C wymagane do skutecznego wykonania zabiegu. Żądaną temperaturę osiąga się 1 minutę po naciśnięciu przycisku START.

Opatentowana technologia

Zaawansowany technologicznie przewód kriogeniczny (chroniony międzynarodowym patentem) zapewnia pełną swobodę ruchów. Usztywnia się podczas zabiegu, w wyniku czego ręce operatora nie męczą się. Materiał izolacyjny zastosowany w przewodzie kriogenicznym zapobiega jego zamarznięciu.

Oszczędność nawet 40%

Aparat dostępny jest w dwóch specjalnie opracowanych technologiach: grzałkowej i pneumatycznej. Obydwie technologie zapewniają wysokie oszczędności zużycia czynnika chłodzącego, sięgające w przypadku technologii pneumatycznej nawet 40%.

Do -160° C

Dzięki zastosowaniu azotu jako środka chłodzącego temperatura zabiegowa wynosi nawet 160° C.

Nieprzymarzający wąż - opatentowana technologia

Nieprzymarzający, opatentowany wąż kriogeniczny gwarantuje niespotykany dotąd komfort użytkowania oraz pełną swobodę ruchów.

 

 

Szybki i bezpieczny
zabieg

Czas zabiegu w jednym obszarze ciała wynosi od 30 sekund do 5 minut, na twarzy od 2 do 3 minut. Pacjenci ze zwiększoną tkanką tłuszczową lub mięśniową mogą wymagać wydłużenia zabiegu do 10 minut.

Właściwa aplikacja zimna leży w doświadczeniu i wiedzy lekarza/terapeuty oraz dokładnej i stałej obserwacji reakcji tkanek poddawanych działaniu zimna. 

Specyfikacja

  • Pobór mocy: 230V
  • Czynnik chłodzący: LN2
  • Temperatura zimnego strumienia: do -160°C
  • Regulacja intensywności strumienia: 5 poziomów
  • Dostępna pojemność zbiornika: 50 l, 35 l, 11 l
  • Wskaźnik poziomu czynnika chłodzącego: wbudowany
  • Dysza: tradycyjna (bez wskaźnika i pomiaru temperatury skóry)
  • Wersje: pompowa i grzałkowa
Wersja pompowa
Wersja grzałkowa
Dzięki naszej współpracy z SIEMENS FINANCE masz możliwość uzyskania pożyczki medycznej w 15 minut bez wychodzenia z gabinetu. Realizacja planów jeszcze nigdy nie była tak prosta!

Skorzystaj z przycisku „Zapytaj o finansowanie” na górze strony, bądź skontaktuj się z wybranym przedstawicielem ze swojego regionu i dowiedz się więcej. Znajdź właściwego przedstawiciela >>>

Specjalizacje

Produkty

Copy link
Powered by Social Snap