OZONOSEPT – maść ozonowa z woskiem pszczelim

OZONOSEPT to zupełnie nowa koncepcja kosmetyków, opartych na czystych, naturalnych składnikach. Seria nie zawiera alkoholu, konserwantów ani szkodliwych aldehydów powstających w przypadku zbyt krótkiego ozonowania oliwy. Produkty OZONOSEPT zawierają optymalne stężenie ozonu, gwarantując bezpieczne i skuteczne działanie. Zawarty w produktach ozon nadaje im właściwości antybakteryjne, przeciwgrzybicze oraz wpływa na inaktywację wirusów. Produkty te są szczególnie polecane przy stanach zapalnych skóry o różnej etiologii (np. trądzik, opryszczka).

Działanie kosmetyków z serii  OZONOSEPT dodatkowo wspierane jest przez rewitalizujący wpływ samej oliwy. Dzięki zawartym w oliwie nienasyconym kwasom tłuszczowym, witaminie E oraz roślinnym polifenolom, działa ochronnie na wysuszoną i zniszczoną skórę

Maść ozonowa OZONOSEPT z woskiem pszczelim

Maść Ozonowa z Woskiem OZONOSEPT stanowi wyjątkowe połączenie naturalnej siły ozonu, oliwy i wosku pszczelego.

Ozon, w postaci uwięzionych w oliwie ozonków, efektywnie zwalcza infekcje, wykazując silne działanie antybakteryjne, przeciwgrzybicze oraz inaktywujące wirusy.

Oliwa odżywia, nawilża i regeneruje dzięki bogactwu zawartych w niej witamin A, B, C, E i F.

Wosk pszczeli doskonale natłuszcza i zatrzymuje w skórze cenną wodę, a tworzona przez niego warstwa okluzyjna zapobiega przesuszeniu się naskórka i sprawia, że skóra jest miękka, gładka oraz wspaniale odżywiona.  W składzie chemicznym wosku pszczelego znajduje się również duża dawka witaminy A, która nie tylko zwalcza nadmiar wolnych rodników, ale również pobudza komórki skóry do produkcji tak cennego dla niej kolagenu.

Wskazania do użycia maści

  • pielęgnacji suchej, popękanej skóry;
  • otarciach, skaleczeniach, uszkodzeniach
  • skóry (wtórne nadkażenia);
  • zapobieganiu w powstawaniu odleżyn (w pierwszej fazie)
  • profilaktyce stopy cukrzycowej;
  • grzybicy skóry i paznokci;
  • stanach zapalnych skóry (np. trądzik, opryszczka).
Maść ozonowa z woskiem pszczelim Ozonosept
Copy link
Powered by Social Snap