Nasze wartości

Wizja

Naszym celem jest bycie światowym liderem w dostarczaniu nowych, przyjaznych pacjentom i przyjaznych lekarzom  rozwiązań w technologiach medycznych (minimalnie inwazyjnych, bezpiecznych, o doskonałych w operacyjności i skuteczności), które w ostatecznym rozrachunku przyczyniają się do poprawy zdrowia i jakości medycyny na całym świecie.

Misja

Jako producent sprzętu medycznego podążamy za zmieniającym się otoczeniem opieki zdrowotnej i staramy się identyfikować i badać pojawiające się możliwości. Mając zawsze na uwadze najlepszą opiekę nad pacjentem, stawiamy na najwyższą jakość naszych urządzeń poprzez stałą współpracę z placówkami medycznymi oraz inwestowanie w zasoby badawczo-rozwojowe. Zobowiązujemy się do umacniania naszej pozycji światowego lidera i ciągłego wprowadzania na rynek innowacyjnych produktów, które w znaczący sposób wpłyną na jakość opieki medycznej.

Doświadczenie

Fundamentem naszej technologii i pierwszą wartością, którą chcemy, aby przyjęli nasi partnerzy biznesowi, jest jakość. Poszukujemy sposobów na usprawnienie procesów produkcyjnych poprzez wprowadzanie innowacji, które zoptymalizują pracę. Obecna pozycja na rynku medycznym oraz udana współpraca z ośrodkami referencyjnymi, laboratoriami technicznymi i instytutami jest konsekwencją podejścia, które stosujemy od ponad 25 lat.