Firma

O firmie

METRUM CRYOFLEX jest znanym europejskim producentem wyrobów medycznych. Pierwszymi produktami wprowadzonymi na rynek w 1992 r. były urządzenia kriochirurgiczne – seria CRYO-S. Od tego czasu znacznie poszerzyliśmy naszą ofertę produktów, a teraz w naszej ofercie znajdują się urządzenia do krioterapii, pressoterapii, ozonoterapii i najnowocześniejszej medycyny laserowej. W ciągu ostatnich 20 lat wyprodukowaliśmy i sprzedaliśmy ponad 10 000 jednostek na światowym rynku medycznym. Ponad 7000 prywatnych klinik korzysta z naszych urządzeń na całym świecie.

W ciągu ostatnich 4 lat przeznaczyliśmy ponad 2 miliony euro na programy badawczo-rozwojowe, projektowanie i produkcję innowacyjnych technologicznie produktów, takich jak lasery diodowe chirurgiczne, urządzenia kriochirurgiczne i krioterapeutyczne, które są chronione kilkoma międzynarodowymi patentami.

Struktura firmy

Firma METRUM CRYOFLEX jest podzielona na powiązanych miedzy sobą 5 głównych działów. Firma zatrudnia ponad 60 osób, a jej siedziba znajduje się w Łomiankach (miasto satelitarne do Warszawy), a zakład produkcyjny znajduje się w Bliznem (przedmieście Warszawy). Zarząd, działy marketingu i sprzedaży znajdują się w siedzibie firmy.

Marketing i sprzedaż podzielone są na dwa pododdziały, z których jeden jest międzynarodowy, a drugi polski (rynek krajowy).

Metrum Cryoflex na świecie

METRUM CRYOFLEX to globalna firma obecna na pięciu kontynentach świata, współpracująca z dystrybutorami zarówno z lekarzami i dużymi szpitalami na całym świecie w zakresie sprzętu medycznego i usług medycznych, z czego jesteśmy dumni, METRUM CRYOFLEX jest jedną z najbardziej utytułowanych polskich firm na światowym rynku zaawansowanych technologii medycznych. Obecnie działamy w 45 krajach na całym świecie odkrywając coraz szersze horyzonty.