TWIST Diode – laser diodowy 10 W, 1940 nm

Specjalizacje

Laser do zabiegów EVLT

TWIST Diode 1940 nm to zaawansowany laser flebologiczny do zabiegów EVLT o wysokim stopniu bezpieczeństwa, zapewniający:
  • 290 razy lepszą absorpcję długości fali w hemoglobinie i wodzie niż w przypadku fali 980 nm
  • Brak ryzyka poparzeń oraz mogących wystąpić związanych z nimi efektów odbarwień skóry
  • Brak efektu karbonizacji tkanki w żyle i krwi na światłowodzie
  • Wysoką skuteczność zabiegu

Zalety aparatu

  • Intuicyjne oprogramowanie
  • Wygodny, duży ekran dotykowy
  • Możliwość wyboru białego lub czarnego interface’u
  • Zdefiniowane programy zabiegowe
  • Możliwość zapisywania własnych ustawień zabiegowych
  • Najlepsza relacja cena/jakość
fibre 360 diode laser

Światłowód radialny 360

Światłowody radialne dostarczane przez METRUM CRYOFLEX wraz z laserem TWIST Diode 1940 nm dają gwarancję pełnej kompatybilności zestawu oraz efektywnego transferu energii w pole zabiegowe. Oznacza to, że nominalna, deklarowana przez producenta energia światła laserowego jest równa tej dostarczanej do tkanki. Wiele innych laserów i światłowodów wprowadza straty sięgające nawet 20%, które mogą być przyczyną rekanalizacji żył z powodu nierównomiernej gęstości energii oraz strat mocy w trakcie wykonywanego zabiegu EVLT.

Włókno 360 radialne do fleboloii
Twist 1940 laser do flebologii

Wygodny interface

Laser TWIST Diode jest sterowany z poziomu intuicyjnego ekranu dotykowego o bardzo wysokiej rozdzielczości, jakości koloru oraz szerokim polu widzenia. Indywidualne ustawienia operatora mogą̨ być́ zapisywane w pamięci aparatu, umożliwiając szybki i łatwy wybór parametrów zabiegu.

Dodatkowo w zależności od warunków panujących wokół istnieje możliwość ustawienia jasnego lub ciemnego tła interface’u.

Przyjazny interface laser medyczny TWIST 1970 Metrum Cryoflex

Oprogramowanie

W oprogramowaniu lasera TWIST Diode zaimplementowany został tryb pracy (Flebologia) pozwalający na kontrolę procesu ablacji żyły poprzez dźwiękowe informowanie operatora o dostarczeniu do żyły zaprogramowanej dawki energii (J/cm), określając tym samym tempo wysuwania światłowodu z leczonego naczynia (sek./cm). Po wygenerowaniu żądanej dawki energii laser automatycznie sygnalizuje moment przesunięcia światłowodu. Operator korzystający z tej funkcjonalności może w pełni skoncentrować się na śledzeniu obrazu USG, bez potrzeby kontroli pracy lasera. W tym wypadku stosowanie dodatkowego wyposażenia typu „wyciągarka włókna” jest zbędne, co ogranicza koszty, a także podnosi jakość i bezpieczeństwo zabiegu.

Oprogramowanie lasera pozwala także na emisję energii w trybie ciągłym CW (praca ciągła), gdzie operator bazując na obrazie USG (on-line) wysuwa włókno zgodnie z widoczną reakcją żyły na emisje energii.

Dane techniczne

Specjalizacje

Dzięki naszej współpracy z SIEMENS FINANCE masz możliwość uzyskania pożyczki medycznej w 15 minut bez wychodzenia z gabinetu. Realizacja planów jeszcze nigdy nie była tak prosta!

Skorzystaj z przycisku „Zapytaj o finansowanie” na górze strony, bądź skontaktuj się z wybranym przedstawicielem ze swojego regionu i dowiedz się więcej. Znajdź właściwego przedstawiciela >>>

Specjalizacje

Produkty

Copy link
Powered by Social Snap