Serwis mieści się pod adresem:

ul. Zielna 29
05-082 Blizne Łaszczyńskiego

Serwis jest do Państwa usług od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 16:00.


Serwis METRUM CRYOFLEX zajmuje się wykonywaniem przeglądów i napraw urządzeń i akcesoriów naszej produkcji. Jesteśmy jedynym w Polsce i na świecie miejscem, w którym może wykonywać ww. czynności.
Naszym priorytetem jest zadowolenie Klienta. Wieloletnie doświadczenie pracowników serwisu pozwala na kompleksowe podejście do zagadnień związanych z obsługą, konserwacją i naprawą naszych urządzeń.

Serwis METRUM CRYOFLEX jest serwisem producenta - posiadamy pełną wiedzę na temat produkowanych przez nas wyrobów. Umożliwia to szybką i dokładną diagnozę usterek oraz odpowiednią naprawę przy użyciu oryginalnych części zamiennych.

Przeglądy dopuszczające aparaty powinny być wykonywane co rok, zaczynając od trzeciego roku użytkowania aparatu. Jedynie Serwis METRUM CRYOFLEX jest uprawniony do wydawania świadectw pozwalających na dalsze bezpieczne użytkowanie aparatów naszej produkcji. Przeglądy są wykonywanie odpłatnie zgodnie z cennikiem. Dostarczenie aparatu do Serwisu leży w gestii użytkownika. W przypadku aparatów serii CRYO-T ELEPHANT, CRYO-T COOLER i laserów istnieje możliwość wykonania przeglądu u Klienta (po wcześniejszym umówieniu).

Przeglądy i naprawy są wykonywane przez cały okres użytkowania aparatu (10 lat) lub wyposażenia (maksymalnie 10 lat, w zależności od typu akcesorium – szczegóły znajdują się w instrukcji użytkowania).

Chcesz umówić się na serwis?