Sprzedaż poprzez naukę

evlt procedure with diode laser 1470 nm

We współpracy z uznanymi stowarzyszeniami i ośrodkami medycznymi w kraju i za granicą, METRUM CRYOFLEX popularyzuje skuteczne i bezpieczne metody leczenia aktywnie angażując się w organizację wielu międzynarodowych sympozjów, warsztatów i spotkań roboczych. Współpracujący z METRUM CRYOFLEX prelegenci to uznani specjaliści, gotowi do przekazywania swojej cennej wiedzy i dzielenia się zdobytymi doświadczeniami.

„Powiedz mi, to zapomnę. Naucz mnie, to może zapamiętam. Zaangażuj mnie, to się nauczę.”

– Benjamin Franklin

Swing 1470 workshop

Kursy stacjonarne

Warsztaty METRUM CRYOFLEX prowadzone są przez cenionych specjalistów, chętnie dzielących się swoimi doświadczeniami oraz wiedzą. Na warsztaty składa się część teoretyczna, praktyczna oraz część poświęcona pytaniom i odpowiedziom. 

Webinaria

Organizowane przez MC webinaria mają zróżnicowaną konstrukcję, najczęściej są połączeniem wiedzy teoretycznej, pokazów z zabiegów oraz sekcji pytań i odpowiedzi. 

IMG-20190826-WA0000_

Sympozja

METRUM CRYOFLEX od samego początku działalności ma świadomość wagi edukacji, pozwalającej specjalistom w pełni wykorzystywać zdobycze technologii. Współpracując z uznanymi ośrodkami medycznymi w Polsce i za granicą  popularyzujemy skuteczne i bezpieczne metody leczenia uczestnicząc w międzynarodowych sympozjach.

Galeria