Badania i Rozwój

Dział R&D

Dział Badań i Rozwoju METRUM CRYOFLEX pracuje nad rozwojem i tworzeniem produktów medycznych w takich dziedzinach jak kriochirurgia, krioterapia, masaż limfatyczny, ozonoterapia i medycyna laserowa. Interdyscyplinarny zespół specjalistów METRUM CRYOFLEX, w którego skład wchodzą lekarze, inżynierowie laserowi, kriogenicy, inżynierowie oprogramowania, mechanicy oraz elektronicy, koncentruje się na dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych lekarzom i ich pacjentom. Produkty firmy, które już zyskały uznanie w świecie medycznym to CRYO-S ELECTRIC II i CRYO-S PAINLESS do leczenia bólu, lasery diodowe serii SALSA URO do enukleacji i odparowania prostaty oraz lasery diodowe serii SWING do endoskopowych i zrobotyzowanych zabiegów chirurgicznych.

Międzynarodowe patenty

Stale badamy nowe sposoby poprawy parametrów naszych urządzeń, takich jak czynnik chłodniczy i zużycie energii, a także ich wymiary, ciężar i koszty. Dzięki współpracy z wieloma lekarzami z kraju i zagranicy oraz najlepszymi polskimi uczelniami, METRUM CRYOFLEX ma nadzieję wprowadzić w niedalekiej przyszłości, nowe metody leczenia i rozwiązania technologiczne pozwalające na skuteczną walkę z nowotworami. METRUM CRYOFLEX jest beneficjentem międzynarodowego programu Unii Europejskiej „Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka”, który pomógł nam wprowadzić nowe technologie laserowe na rynek medyczny. W ciągu ostatnich 4 lat firma przeznaczyła ponad 2 miliony euro na różne programy badawczo-rozwojowe. Technologie METRUM CRYOFLEX są chronione kilkoma międzynarodowymi patentami.

Subskrybuj newsletter

Wyślij
Administratorem Państwa danych osobowych jest METRUM CRYOFLEX Sp. z o.o., Sp. K., z siedzibą ul. Zielna 29, 05-082 Blizne Łaszczyńskiego. Państwa dane osobowe będą przetwarzane dla celów marketingowych.
Newsletter subscription

Send
The controller of your personal data is Metrum CryoFlex Sp. z o. o. Sp. K. with its registered office Blizne Łaszczyńskiego, ul. Zielna 29, 05-082 Stare Babice. Your personal data will be processed in the marketing purposes.