Zatrudnimy specjalistę do oceny ergonomii pracy unitu stomatologicznego

Blizne Łaszczyńskiego, 31.03.2017

Poszukujemy specjalisty do oceny ergonomii pracy unitu stomatologicznego ze zintegrowanym generatorem ozonu

Metrum CryoFlex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

Realizując projekt badawczo-rozwojowy nr POIR.01.01.01-00-2079/15, pt.
„Innowacyjny system do kompleksowej ozonoterapii stomatologicznej oraz dekontaminacji unitu przy wykorzystaniu wysokiego stężenia ozonu w różnych formach” w ramach działania 1.1.1 PO IR, Metrum Cryoflex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. poszukuje:

Specjalistę do oceny ergonomii pracy unitu stomatologicznego ze zintegrowanym generatorem ozonu

Miejsce pracy: Blizne Łaszczyńskiego
Region: mazowieckie

  • Wymagania:
    • Osoby przedstawiające swoją kandydaturę na ww. stanowisko powinny posiadać doświadczenie i wiedzę z zakresu konsultacji technicznych, technologicznych i użytkowych w zakresie opracowania unitu stomatologicznego
  • Zakres obowiązków:
    • określenie sposobu integracji modułów generatora ozonu w unicie stomatologicznym,
    • ocena interfejsu użytkownika unitu stomatologicznego ze zintegrowanym generatorem ozonu,
    • ocena użyteczności unitu stomatologicznego ze zintegrowanym generatorem ozonu,
    • ocena użyteczności końcówek zabiegowych unitu stomatologicznego
      ze zintegrowanym generatorem ozonu.
  • Pracodawca oferuje:
    • Zatrudnienie na podstawie Umowy Zlecenia
    • Pracę przy realizacji innowacyjnego projektu w zakresie techniki medycznej
    • Miłą atmosferę pracy w twórczym zespole inżynierskim

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV, list motywacyjny)
na adres:
konrad.wojtowicz@metrum.com.pl do dnia 14 kwietnia 2017r.

Prosimy w CV dołączyć klauzulę:  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych
do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: