Firma

O firmie

METRUM CRYOFLEX jest znanym europejskim producentem wyrobów medycznych. Pierwszymi produktami wprowadzonymi na rynek w 1992 r. były urządzenia kriochirurgiczne – seria CRYO-S. Od tego czasu firma znacznie poszerzyła swoją ofertę produktów, która obecnie obejmuje sprzęt medyczny do krioterapii, presoterapii oraz najnowocześniejszej medycyny laserowej. W ciągu ostatnich 28 lat METRUM CRYOFLEX wyposażyła ponad 10 000 jednostek na światowym i polskim rynku. 

W ostatnich 4. latach METRUM CRYOFLEX przeznaczyło ponad 2 miliony euro na programy badawczo-rozwojowe, projektowanie i produkcję innowacyjnych technologicznie produktów, takich jak lasery diodowe chirurgiczne, urządzenia kriochirurgiczne i krioterapeutyczne, które są chronione kilkoma międzynarodowymi patentami.

Struktura Metrum Cryoflex

Struktura firmy

Firma METRUM CRYOFLEX jest podzielona na 5 głównych działów, które łącznie zatrudniają ponad 80 pracowników. Aż 22 osoby tworzą dział R&D (Research & Development), który nieustannie pracuje nad rozwojem wyrobów firmy. Sprzedaż podzielona jest na dwa rynki: polski i międzynarodowy.

METRUM CRYOFLEX ma siedzibę w Łomiankach pod Warszawą, natomiast zakład produkcyjny oraz serwis znajduje się w miejscowości Blizne Łaszczyńskiego .

METRUM CRYOFLEX na świecie

METRUM CRYOFLEX jest globalną marką obecną na pięciu kontynentach. Firma współpracuje z dystrybutorami, szpitalami, jak i samymi lekarzami z całego świata. METRUM CRYOFLEX jest jedną z najbardziej utytułowanych polskich firm na światowym rynku zaawansowanych technologii medycznych. Obecnie działa w niemalże 50 krajach na całym świecie odkrywając coraz szersze horyzonty. 

Copy link
Powered by Social Snap